GETUIGENIS: De MANOURIA getest door de wereldkampioen !

G-SKIN is een van de oudste en trouwste partners van ons team (Focus MTB Racing Team), en ik heb de productontwikkeling jaar na jaar kunnen bijwonen, producten die de excellentie najagen.

G-SKIN is een van de oudste en trouwste partners van ons team (Focus MTB Racing Team), en ik heb de productontwikkeling jaar na jaar kunnen bijwonen, producten die de excellentie najagen.

Ik heb vorig seizoen de MANOURIA vest ontdekt. Deze vest is in verschillende uitvoeringen beschikbaar (lange mouwen, korte mouwen en afneembare mouwen). Ik was meteen verkocht. De MANOURIA heeft de speciale troef om in verschillende seizoenen en verschillende weersomstandigheden perfect uit de hoek te komen. Heel warm en ademend in de winter wanneer de weersomstandigheden heel zwaar zijn, maar ook ideaal in het tussenseizoen in de versies met korte of afneembare mouwen en wanneer het nat is.

De MANOURIA maakt het mogelijk om niet te veel te moeten aantrekken om het warm te hebben. In combinatie met de base-layers van G-SKIN, ben je klaar om elk weer te trotseren.

De MANOURIA was een van mijn trouwste trainingspartners tijdens mijn voorbereiding op het WK. De wedstrijd werd in november gereden, dus moesten er veel kilometers afgemaald worden in soms heel slechte weersomstandigheden. Ik herinner mij een training van 5u in en rond Chambéry, het regende de hele tijd en de temperatuur bleef heel de tijd onder de 10°C. Ik heb heel de rit met de MANOURIA gereden, en heb het nooit koud gehad. De MANOURIA absorbeert het water niet wanneer het regent en beschermt je tegen de wind.

Als extraatje krijg je er een strak, sober en cool zwart design bovenop. En wanner ik mij mooi vind op een fiets, ga ik altijd sneller!

#MANOURIAforever #GSKIN #PersonalizedTeamwear

TITOUAN PERRIN GANIER

Wereldkampioen

Mediatheek

  • Titouan champion europe portrait
  • ChampionMonde2017